پرش لینک ها

بهترین فضا برای معرفی خدمات و محصولات تجاری کدام است؟

چگونه یک محصول جدید را به بازار معرفی کنیم؟

همانطور که می دانید نحوه ­ی معرفی محصول یا خدمات به مشتریان از عوامل مهم  و تأثیرگذار بر دیده شدن و افزایش فروش می باشد. بنابراین قبل از ارائه محصولات و خدمات خود به بازار، لازم است تکنیک ها و روش هایی را برای معرفی آن ها به کار بگیرید که باعث جذب مشتری و افزایش میزان فروش محصولات و خدماتتان شود. در ادامه شما را با برخی از تکنیک های معرفی محصول جدید به بازار آشنا می کنیم:

 • مشخص کردن محصول و ویژگی های آن

قبل از عرضه یک محصول جدید به بازار، باید مشخصات و ویژگی های ظاهری و فنی آن را بدانید و محصولات رقیبان خود و بازار هدف را بسنجید تا مطمئن شوید محصولی که میخواهید به بازار معرفی کنید، با ارزش بوده و باعث جذب مشتری و افزایش میزان فروش شما می شود.

 • آگاه بودن از نیاز مشتریان و بازار هدف

قبل از هر کاری ابتدا باید بازار هدف را بشناسید و نیازها و علایق مشتریان را بررسی کنید تا بتوانید با توجه به آن ها بهترین تبلیغ و معرفی را برای محصول خود داشته باشید که باعث افزایش میزان فروش محصولتان می شود.

 •    ارائه کاتالوگ جزئیات محصول

ارائه کاتالوگ محصولات که شامل اطلاعاتی از قبیل ویژگی ها و مشخصات فنی و ظاهری، اطلاعات کلی محصول، قیمت محصول همراه با تخفیفات و جزئیات کامل آن می باشد، یکی از اقدامات مهم برای معرفی محصول جدید است. این کاتالوگ اطلاعات کامل محصول و کیفیت و مزایای آن را در اختیار مشتریان قرار داده و به آن ها در انتخاب محصول موردنظر کمک می کند و باعث افزایش اعتبار محصول در میان کالاهای سایر رقبا می شود.

 • تعیین استراتژی در بازاریابی

امروزه برای معرفی محصول جدید خود می توانید از درگاه های رایگان و غیر رایگان زیادی که وجود دارد، استفاده کنید. شما با بکارگیری استراتژی درست و معرفی محصول خود در هر یک از درگاه های پربازدید، می توانید در این رقابت برنده شوید.

 •   غافل نشدن از رقیبان خود

برای آن که رقیبان خود و استراتژی هایشان را بدانید، میبایست تایم مشخصی را برای بررسی آنان در نظر بگیرید تا راه های منحصربه فرد آن ها در تبلیغ و معرفی محصول جدید در بازار را یاد بگیرید. لیستی از تمامی رقیبان خود تهیه کنید و نوع کالا و نوآوری که در آن به کار برده اند را بررسی کنید.

 •  استفاده از تیم های تحلیلگر و بازاریاب

باتوجه به رقابت های شدیدی که میان شرکت ها و محصولات آن ها وجود دارد، بهتر است از یک تیم تحلیلگر و بازاریاب برای معرفی محولات خود استفاده کنید. تیم های بازاریابی با تجربه ای که در این زمینه دارند و با آگاهی از درگاه های پربازدید، سرعت بازدید کالای معرفی شده را افزایش می دهند.

 • معرفی و عرضه ی محصول به بازار در زمان مناسب

یک عامل مؤثر در افزایش فروش محصول، معرفی و عرضه ی محصول در زمان مناسب می باشد. به عنوان مثال، معرفی یک سیستم سرمایشی در فصل سرما شاید خیلی جالب و تأثیرگذار نباشد و بازار فروش خوبی نداشته باشد. پس باید هر محصولی را در زمان مناسب آن معرفی کنید.

 •  پیاده سازی تکنیک های جذاب بازاریابی

بازاریابی آنلاین، تکنیک های جذاب و نابی برای فروش محصول دارد که با استفاده از آن ها می توانید مخاطب را برای معرفی محصول خود کنجکاو کرده و در نتیجه فروش خود را بیشتر کنید. می توانید از تکنیک شایعه یا تکنیک (به زودی) برای معرفی محصول جدید خود استفاده کرده و شمارش معکوس بگذارید تا مخاطب کنجکاو شود و منتظر بماند. همچنین می توانید برای جلب نظر مشتریان، از رنگ بندی در بسته بندی محصولات خود استفاده کنید.

 •   تحریک بازار

برای فروش محصول باید تقاضا وجود داشته باشد و یک روش مؤثر برای افزایش تقاضا و میزان فروش، تحریک بازار هدف می باشد.

در ادامه به چند روش تحریک بازار هدف، اشاره می‌کنیم:

 • پیش فروش کردن محصول همراه با تخفیف
 • کنجکاو کردن بازار در مورد محصول
 • ایجاد کردن احساس نیاز شدید در مشتریان
 • تحت تأثیر قرار دادن احساسات مشتریان با برند و محصول

تحریک بازار باعث می شود که مشتریان در همان لحظات اول آشنایی با محصول، اقدام به خرید کنند. هرچه فرایند خرید طولانی تر شود، احتمال خرید کمتر خواهد شد.

 • کمک گرفتن از افراد مشهور و چهره های محبوب برای معرفی محصول

یکی از استراتژی های بازاریابی در فضای مجازی، اینفلوئنسر مارکتینگ است که در سال های اخیر بسیار متداول شده است. به عنوان مثال وقتی فرد مشهوری از محصولی استفاده کند باعث می شود طرفداران او نیز به استفاده از آن محصول ترغیب شوند.

برای استفاده از این ترفند لازم است به نکاتی توجه شود که مهم ترین آن ها عبارتند از: صرف هزینه زیاد برای بازاریابی محصول، توجه به بالا بودن کیفیت محصول و همکاری با فرد مناسب برای معرفی محصول.

 • معجزه رسانه و فضای مجازی

استفاده از رسانه ها و فضای مجازی برای جلب توجه مشتریان و معرفی محصول یا برند حتی برای یک بار، باعث می شود آن محصول تا مدت ها در ذهن مردم ماندگار شود و این معجزه رسانه است.

 • ارائه خدمات به مشتریان

معرفی محصول یکی از بخش های فرایند فروش است و برای ادامه داشتن فروشتان،لازم است مشتری را در تمام این فرایند همراهی کنید. برخی از خدماتی که می تواند باعث جذابیت تبلیغات و معرفی محصول شود عبارتند از: ارائه خدمات پشتیبانی، خدمات ویژه مشتریان یا پلن‌هایی چون ارسال رایگان.

 • ارائه نمونه رایگان از محصول

این روش به عنوان یکی از ترفندهای تحریک بازار محسوب می شود. بسیاری از شرکت ها یا برندها قبل از عرضه محصول جدید به صورت رسمی، نمونه های رایگان از آن را به عنوان نسخه آزمایشی ارائه می دهند تا بازخورد آن را بگیرند. برخی هم نمونه رایگان از محصول یا اشانتیون را به همراه محصول ارائه می دهند. نکته مهمی که باید در این روش به آن توجه کنید، این است که رقبا از طریق نمونه های اولیه با ویژگی های محصول آشنا شده و ممکن است پی به نقطه ضعفتان ببرند.

 • شعار مناسب

مردم همیشه محصولاتی را خریداری می کنند که برایشان آشنا باشد. اگر برای محصولتان شعار مناسبی داشته باشید، نام آن تا مدت ها در ذهن مردم حک می شود و باعث می شود در برندسازی و فروش محصول به موفقیت برسید. مانند برند بوتان با شعار” انتخاب مطمئن ” که با تبلیغات زیاد و درست در ذهن ما حک شده است و اگر قصد خرید داشته باشیم و در فروشگاهی با این برند روبه رو شویم ترجیح می دهیم آن را انتخاب کنیم.

 • شیوه های مختلف عرضه محصول

شرایط سخت کرونا باعث شد مردم برای خرید آسان به خرید اینترنتی روی بیاورند. الان مردم به دنبال این هستند که به آسانی خرید کرده و درب منزل تحویل بگیرند. پس برای استقبال بیشتر مردم از محصولتان می توانید در تبلیغات معرفی محصول خود، روش‌های مختلف عرضه را هم معرفی کنید.

 • بسته‌بندی

بسته‌بندی یکی از مواردی است که در بازاریابی محصول از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بسته‌بندی شیک و خلاقانه احساسات مشتری را تحت تأثیر قرار می دهد و احتمال خرید آن توسط مشتریان بیشتر می شود.

چگونه برای محصولات خود بازاریابی کنیم؟

برای بازاریابی محصولات و عرضه­ی آن ها به بازار، لازم است تکنیک ها و نکاتی را به کار ببرید تا بتوانید این کار را به بهترین نحو انجام دهید که در ادامه به ذکر آن ها می پردازیم:

 •  به همراه داشتن مجوزهای لازم

برای معرفی یک محصول جدید به بازار، لازم است مجوزها و تأییدیه های فنی، بهداشتی و صنعتی را همیشه به همراه داشته باشید تا در هنگام سفارش کالا از سوی مشتری و برای اطمینان یافتن مشتری از محصول موردنظر، ارائه دهید.

 •    جلب اعتماد مشتریان

برای جلب اعتماد مشتریان اطلاعات کامل و دقیق در اختیارشان قرار دهید تا آنچه را که ارائه کرده اید به طور کامل درک کنند. شما می توانید برای جلب اعتماد بیشتر، امکان استفاده محدود رایگان را در اختیار مشتریان خود قرار دهید. همچنین می توانید با استفاده از نظرسنجی، برای سنجش و ارتقاء کیفیت محصول خود اقدام نمایید.

 •   آزمایش کردن محصول جدید

برای اطمینان یافتن از کیفیت محصول خود، باید آن را بیازمایید. اگر محصول جدید شما برای افرادی که آن را خریداری کرده اند مفید باشد، حتما آن را به دیگران نیز معرفی کرده و خرید آن را توصیه می کنند. در این صورت عرضه محصول جدیدتان متوقف نشده و اگر آن را بروزرسانی کنید فروش شما روز به روز بیشتر می شود.

 • راه اندازی کمپین تبلیغاتی

یکی از روش های مؤثر برای داشتن یک تبلیغات و معرفی محصول خوب، راه اندازی کمپین تبلیغاتی است که نتایج شگفت آوری را در فروش محصول شما ایجاد می کند.

 • ایجاد سایت فروشگاهی

با راه اندازی وبسایت فروشگاهی برای شرکت یا محصول خود، می توانید علاوه بر قابلیت خرید اینترنتی، اطلاعات کاملی از محصول را از این طریق در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

کاتالوگ یک ابزار مهم تبلیغاتی است که در کنار سایر ابزارهای تبلیغاتی برای معرفی محصولات، خدمات و برندها در مشاغل و کسب و کارهای مختلف موردنیاز می باشد. کاتالوگ شامل دفترچه ای از اطلاعات کامل و دقیق محصولات و خدمات است که مخاطبان با مطالعه آن با محصولات و خدمات و نحوه استفاده از آنها آشنا می شوند. محتوای کاتالوگ،طراحی کاتالوگ و چاپ کاتالوگ از عوامل مهم وتأثیرگذار بر کیفیت و جذابیت کاتالوگ می باشند، یعنی هرچه کیفیت محتوا ، طراحی و چاپ بهتر باشد کاتالوگ برای مخاطبین جذابتر و گویاتر است و به آنها کمک می کند که در  انتخاب محصول یا خدمات به راحتی تصمیم بگیرند.

مزایای اصلی کاتالوگ عبارتند از:

 • بازاریابی آفلاین و آنلاین برای صاحبان برند و کسب وکار
 • معرفی برند و شرکت، معرفی محصولات و یا خدمات و افزایش فروش
 • افزایش اطلاع رسانی در مورد کالا یا خدمات
 • دسترسی سریع و آسان

شما می توانید برای چاپ کاتالوگ های شیک و باکیفیت به مجتمع چاپ هدف مراجعه نمایید. مجتمع چاپ هدف با تجربه بالا و سابقه درخشان در زمینه چاپ کاتالوگ و سایر ابزارهای تبلیغاتی با کیفیت عالی و قیمت مناسب، توانسته اعتماد و رضایت مشتریان را جلب نماید.

چاپ کاتالوگ آنلاین و فوری قیمت چاپ کاتالوگ

پارامترهای بسیاری بر قیمت چاپ کاتالوگ تأثیرگذار است که عبارتند از: سایز و جنس کاغذ، تعداد صفحات ، نوع جلد ، تعداد رنگ های انتخابی، صحافی و تیراژ کار. شما می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت مجتمع چاپ هدف، با ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در این زمینه دریافت کرده و برای ثبت سفارش اقدام نمایید. امکان ارسال سفارشات به سراسر ایران وجود دارد.

چاپ کاتالوگ فوری

مجتمع چاپ هدف، برای جلب رضایت مشتریان و سهولت در ثبت و انجام سفارشات ، سفارش چاپ آنلاین و چاپ فوری را با کیفیت بالا و بهترین قیمت ارائه می دهد.

 

چاپ کاتالوگ تهران

برای چاپ کاتالوگ با کیفیت بالا باید به چاپخانه های دارای تجربه کافی و مجهز به ماشین آلات پیشرفته مراجعه کنید. مجتمع چاپ هدف، با سابقه درخشانی که در این زمینه دارد می تواند سفارشات چاپ کاتالوگ را با بالاترین کیفیت در اختیارتان قرار دهد.

چاپ بروشور

بروشور سندی است که در مشاغل و کسب و کارهای مختلف از آن برای معرفی خدمات و محصولات و نحوه استفاده از آن ها و انتقال اطلاعات لازم به مخاطبان استفاده می شود. اگر در طراحی بروشور تازه کار هستید یا به کمی ایده نیاز دارید، دیگر به دنبال آن نباشید. برای طراحی و چاپ بروشور به تخصص و تجربه کافی در این زمینه نیاز است. مجتمع چاپ هدف، با تجربه و امکانات و تخصص های مورد نیاز ، می تواند طراحی و چاپ بروشورهای حرفه ای و باکیفیت را برای مشتریان خود انجام دهد.

چاپ بروشور فوری

یکی دیگر از خدمات مجتمع چاپ هدف ، چاپ بروشور آنلاین و چاپ بروشور فوری است. شما می توانید در صورت تمایل به انجام طراحی و چاپ بروشورهای خود توسط ما و جهت کسب مشاوره، از طریق را ه­های ارتباطی موجود با ما در تماس باشید.

چاپ بروشور سه لت

بروشورهای سه لت یکی از رایج ترین و محبوب ترین انواع بروشورها هستند که برای ارائه و معرفی محصولات و خدمات همراه با متن و عکس بسیار مناسب و کاربردی بوده و در عین سادگی از جذابیت بالایی برخوردار هستند. مجتمع چاپ هدف، چاپ بروشور سه لت و انواع دیگر بروشور را با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای شما مشتریان عزیز انجام می دهد.

چاپ بروشور تهران چاپ بروشور دو لت

یکی دیگر از رایج ترین و پرکاربردترین انواع بروشور، بروشور دولت است. چاپ بروشور دولت با طراحی حرفه ای و خاص در معرفی و بازاریابی محصولات و خدمات و جذب مشتری و افزایش میزان فروش تأ ثیر بسزایی دارد. برای چاپ بروشور دولت و انواع دیگر آن به صورت حرفه ای و با کیفیت بالا و قیمت مناسب می توانید به مجتمع چاپ هدف مراجعه کنید و با اطمینان خاطر سفارشات خود را ثبت نمایید.

چاپ تراکت

یکی از  بهترین را ه های تبلیغات و دیده شدن، چاپ و پخش تراکت است. برای انتخاب تراکت تبلیغاتی مناسب باید به مواردی مانند کیفیت، سایز، سرعت و قیمت چاپ توجه شود. مجتمع چاپ هدف، امکان سفارش چاپ تراکت را در انواع مختلف و با کیفیت عالی و قیمت مناسب، برای شما مشتریان عزیز فراهم می کند.

چاپ پوستر

چاپ پوستر، یکی از رایج ترین و مؤثرترین ابزارهای تبلیغاتی برای معرفی و تبلیغ کالا و خدمات است. پوسترها یک ابزار مناسب برای بازاریابی و جلب توجه مشتریان هستند و اگر طرح و رنگ پوستر به درستی انتخاب شود می تواند توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب نماید. شما می توانید چاپ پوستر و سایر ابزارهای تبلیغاتی خود را به مجتمع چاپ هدف بسپارید که با تجربه و مهارت بالا در زمینه چاپ، سفارشات مشتریان را با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام می دهد.

چاپ جعبه بسته بندی محصولات

یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در فروش و بازاریابی محصولات، استفاده از طراحی زیبا و خلاقانه در بسته­ بندی می باشد. بسته ­بندی زیبا، جذاب و خلاقانه توجه هر بیننده ای را به خود جلب نموده و باعث برتری برند شما نسبت به برندهای رقیب و در نتیجه افزایش میزان فروش محصولات شما می شود.

چاپ جعبه آنلاین در انتخاب شرکت مناسب برای چاپ جعبه بسته بندی، باید به تجربه و سابقه شرکت در این زمینه، کیفیت سفارشات انجام شده، تجهیزات و ماشین آلات مورداستفاده و هزینه ی چاپ توجه شود. مجتمع چاپ، صحافی و لیتوگرافی هدف، با سابقه نزدیک به 40 سال و تجارب بسیار در این صنعت بزرگ و با داشتن مجموعه مجهز توانسته سفارشات مشتریان را با سرعت ودقت بیشتر و صرف هزینه کمتر با بالاترین کیفیت انجام داده و رضایت مشتریان را جلب نماید.

چاپ افست یا چاپ دیجیتال، کدام برای معرفی محصولات به صرفه است؟

برای پاسخ به این سوال، ابتدا به بیان نکات مثبت و منفی چاپ افست و دیجیتال می پردازیم:

فواید چاپ افست:

 • بهترین قیمت برای مقادیر زیاد
 • نسبت به بسیاری از چاپ های دیجیتال، کیفیت بالاتری دارد.

چاپ افست تهرانمعایب چاپ افست:

 • هزینه راه اندازی اولیه بالا
 • ایجاد تغییرات لحظه آخری، سخت است.
 • از کاغذ بسیار بیشتری برای تنظیم یک اجرا استفاده می کند که می تواند روی سیاست های زیست محیطی شما تأثیر بگذارد.

مزایای چاپ دیجیتال:

 • بهترین قیمت برای اجراهای کوچک
 • اجازه می دهد آثار هنری را در صورت نیاز به سرعت تغییر دهید.
 • برای شروع یک پروژه بسیار سریعتر است.
 • اجازه استفاده از داده های متغیر را می دهد.

معایب چاپ دیجیتال:

 • برای اجراهای بزرگتر، گران تر است.
 • ممکن است کیفیت آن کمی پایین تر از افست باشد.

هنگامی که یک پروژه چاپ را برای خود یا کسب و کارتان انجام می دهید، قبل از انتخاب چاپگر از خود چند سؤال ساده بپرسید. چه مقداری نیاز دارم؟ چه زمانی به آنها نیاز دارم؟ آیا اثر هنری من متغیر است یا احتمال دارد در آخرین لحظه تغییر کند؟ و سپس با توجه به پاسخ این سوالات و اینکه کدام روش چاپ انتظارات شما را برآورده می کند، روش چاپ محصولات خود را انتخاب کنید. این سوالات ساده می تواند شما را از دردسرها و هزینه های زیادی که ممکن است برای شما ایجاد شود نجات دهد.

بهترین و حرفه ای ترین شرکت طراحی و چاپ برای معرفی محصولات تجاری، کدام است؟

در انتخاب شرکت مناسب برای چاپ محصولات خود، باید به تجربه و سابقه شرکت در این زمینه، کیفیت سفارشات انجام شده، تجهیزات و ماشین آلات مورداستفاده و هزینه ی چاپ توجه شود. مجتمع چاپ، صحافی و لیتوگرافی هدف، با سابقه نزدیک به 40 سال و تجارب بسیار در این صنعت بزرگ و با داشتن مجموعه مجهز توانسته سفارشات مشتریان را با سرعت، دقت و کیفیت بالا و صرف هزینه کمتر انجام داده و رضایت مشتریان را جلب نماید.

چاپ افست آنلاین

چاپ آنلاین یکی از خدماتی است که علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، به روند سفارش و کار سرعت می بخشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات موردنیاز و بهره مند شدن از خدمات ما، به صورت آنلاین یا از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت مجتمع چاپ هدف، با ما ارتباط برقرار کنید و جهت ثبت سفارش، اقدام نمایید.

 

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.