پرش لینک ها

جذاب ترین کاتالوگ های چاپ شده دنیا

بهترین کاتالوگ ها چگونه و چرا طراحی می شوند؟

کاتالوگ یک ابزار مهم تبلیغاتی است که در کنار سایر ابزارهای تبلیغاتی برای معرفی محصولات، خدمات و برندها در مشاغل و کسب و کارهای مختلف موردنیاز می باشد. کاتالوگ شامل دفترچه ای از اطلاعات کامل و دقیق محصولات و خدمات است که مخاطبان با مطالعه آن با محصولات و خدمات و نحوه استفاده از آن ها آشنا می شوند. محتوای کاتالوگ، طراحی و چاپ کاتالوگ از عوامل مهم و تأثیرگذار بر کیفیت و جذابیت کاتالوگ می باشند، یعنی هرچه کیفیت محتوا ، طراحی و چاپ بهتر باشد کاتالوگ برای مخاطبین جذابتر و گویاتر است و به آنها کمک می کند که در  انتخاب محصول یا خدمات به راحتی تصمیم بگیرند.

طراحی و چاپ کاتالوگ

مزیت های اصلی کاتالوگ کدام است؟

 • بازاریابی آفلاین و آنلاین برای صاحبان برند و کسب وکار
 • معرفی برند و شرکت، معرفی محصولات و یا خدمات و افزایش فروش
 • افزایش اطلاع رسانی در مورد کالا یا خدمات
 • دسترسی سریع و آسان

ما در این مقاله قصد داریم بهترین و جذاب ترین کاتالوگ های چاپ شده برای کسب و کارهای مختلف را به شما نشان دهیم و همچنین چند پیشنهاد برای طراحی و چاپ حرفه ای کاتالوگ خدمت شما ارائه دهیم، پس تا اخر این مقاله با ما همراه شوید.

چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ حرفه ای برای رستوران

داشتن کاتالوگ و منوی حرفه ای و جذاب، لازمه ی هر رستوران و فست فود است. کاتالوگ حرفه ای و زیبا علاوه بر تبلیغ و ترویج نام تجاری رستوران، تمایل مشتری را برای استفاده از خدمات آن رستوران بیشتر کرده و تصاویر جذاب و خلاقانه از غذاهای مختلف با چیدمان خاص و زیبا همیشه در  ذهن ها می ماند. مجتمع چاپ هدف همراه با کادری مجرب، چاپ کاتالوگ رستوران ها را با بالاترین کیفیت در کمترین زمان و با هزینه مناسب انجام می دهد.

طراحی و چاپ کاتالوگ
نمونه طراحی کاتالوگ خلاقانه رستوران

طراحی کاتالوگ هتل

از دیگر خدمات مجتمع چاپ هدف، طراحی و چاپ کاتالوگ برای هتل هاست. کاتالوگ هتل شامل اطلاعات کاملی از امکانات و فضاها و بخش های مختلف هتل، منوی رستوران و کافی شاپ هتل و… می باشد که برای آشنایی بیشتر مشتریان با امکانات هتل و سهولت تصمیم گیری در مورد انتخاب هتل موردنظر طراحی و چاپ می شود.

چاپ کاتالوگ آنلاین
طراحی کاتالوگ هتل

طراحی خلاقانه کاتالوگ فروشگاه مبلمان

طراحی خلاقانه کاتالوگ مبلمان میتواند یک روش مناسب برای جذب مشتری و افزایش میزان فروش باشد. از آنجایی که جنبه ظاهری مبلمان اهمیت زیادی دارد، می توان با طراحی خلاقانه و جذاب کاتالوگ مبلمان، مخاطبان زیادی را جذب کرد. بهترین سبک برای طراحی کاتالوگ مبلمان سبک ژورنالی است که در آن هر مدل مبلمان همراه با مشخصاتش در یک صفحه درج می شود و یا حتی تصاویر از زوایای مختلف مبلمان نیز قرار می دهند. سبک ژورنالی با نمایش مبلمان و چیدمان آن ، در تصمیم گیری برای انتخاب کالای موردنظر به مشتری کمک می کند.

طراحی و چاپ کاتالوگ
نمونه طراحی کاتالوگ مبلمان

طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای سالن زیبائی

امروزه با توجه به گسترش حرفه آرایشگری و خدمات آنها نظیر تاتو،آرایش، مدل مو، کاشت مژه و ناخن، خدمات عروس و…، داشتن یک کاتالوگ جذاب و حرفه ای برای تبلیغ بهتر و جذب و آشنایی بیشتر مخاطب با خدمات سالن زیبایی، امری ضروری است. طراحی کاتالوگ سالن زیبایی خود را به ما بسپارید و با طراحی و چاپ یک کاتالوگ حرفه ای و زیبا، نام سالن زیبایی تان را در ذهن ها ماندگار کنید.

قیمت چاپ کاتاوگ تهران
طراحی خلاقانه کاتالوگ سالن زیبائی

کاتالوگ جذاب آموزشی

طراحی کاتالوگ آموزشی، یکی از راه های تبلیغات و بازاریابی موسسات آموزشی می باشد. طرح ها باید متناسب با خدمات و آموزش های موسسه و طیف سنی مخاطبان باشد  تا علاوه بر ارائه مطلوب اطلاعات و پیام های تبلیغاتی خود مطالبی متناسب با ذهنیت و درک مخاطب را منتشر کند.

با توجه به تخصصی بودن آموزش و داشتن مخاطبان خاص، در طراحی کاتالوگ یک موسسه آموزشی نیز باید علاوه بر المان های خود موسسه مانند لوگو ، رنگ سازمانی و سایر موارد ، به روانشناسی رنگ متناسب با موسسات آموزشی و سبک طراحی ویژه، همچنین نوع صفحه آرایی جذاب، توجه شود.

چاپ کاتالوگ تهران
نمونه کاتالوگ آموزشی خلاق

طراحی کاتالوگ لوازم جانبی

آماده به نمایش گذاشتن مجموعه لوازم جانبی شیک خود هستید؟

ما آماده ایم تا با طراحی کاتالوگ شیک و حرفه ای ، بهترین اطلاع رسانی را در مورد آخرین مجموعه لوازم جانبی شما به مشتریانتان ارائه دهیم و این نیازی به هیچ تلاشی از جانب شما ندارد. مجتمع چاپ هدف، بهترین و باکیفیت ترین کاتالوگ ها را در این زمینه به شما ارائه می دهد که هر مخاطبی را جذب محصولات شما می کند.

چاپ کاتالوگ آنلاین
طراحی کاتالوگ لوازم جانبی

طراحی کاتالوگ خدمات فناوری اطلاعات

کاتالوگ خدمات فناوری اطلاعات فهرستی از منابع و پیشنهادات فناوری است که در دسترس ارائه‌دهنده خدمات فناوری اطلاعات در یک سازمان است. این کاتالوگ برای کمک به ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات در مدیریت کارآمد و مؤثر و برآورده کردن انتظارات کاربر نهایی در نظر گرفته شده است. کاتالوگ خدمات فناوری اطلاعات با مجموعه خدمات فناوری اطلاعات متفاوت است. کاتالوگ خدمات فناوری اطلاعات فهرستی از خدمات فناوری در دسترس کاربران است.  مجموعه خدمات فناوری اطلاعات فهرست کاملی از کلیه خدمات و محصولات فناوری اطلاعات، از جمله خدمات در حال توسعه و بازنشسته شده، علاوه بر مواردی است که در حال حاضر استفاده می شود.

مزایا برای کسب و کار و مصرف کنندگان:

 • تعامل مشتری با ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات را تسهیل می کند.
 • رضایت مشتری را بهبود می بخشد.
 • فرآیند درخواست خدمات فناوری اطلاعات را ساده می کند.
 • استاندارد ارائه خدمات سازگار
 • خدمات فناوری اطلاعات واضح و مشخصی به مشتریان ارائه می شود.

مزایا برای سازمان های فناوری اطلاعات:

 • مدیریت خدمات و انجام درخواست‌های خدمات با ابزار استاندارد، زمان تحویل خدمات را بهبود می‌بخشد.
 • ارتباط با کاربر نهایی را ساده می کند.
 • نقش فناوری اطلاعات در سازمان را روشن می کند.
 • نیاز به هماهنگی دستی را کاهش می دهد و کارایی را بهبود می بخشد.
 • به تعادل معیارهای عملکرد با تخصیص منابع فناوری اطلاعات کمک می کند.

یک کاتالوگ خدمات فناوری اطلاعات که به خوبی طراحی شده و به طور مؤثر پیاده سازی شده است به بخش فناوری اطلاعات اجازه می دهد تا به طور مؤثر به درخواست های کاربران پاسخ دهد که معمولاً مستمر هستند زیرا سازمان های مدرن برای پشتیبانی یا انجام مقادیر بسیاری از عملکردهای مهم تجاری به فناوری تکیه می کنند.  طرفداران کاتالوگ های خدمات فناوری اطلاعات مزایای دیگری را که با استفاده از آنها مرتبط است فهرست می کنند، مانند ارائه دید بیشتر به کاربران و سازمان در بخش فناوری اطلاعات و ارزشی که فناوری برای کل سازمان به ارمغان می آورد. کاتالوگ های خدمات فناوری اطلاعات همچنین می توانند زمان و هزینه های ارائه خدمات فناوری اطلاعات را با بهبود کارایی کاهش دهند و همچنین می توانند هماهنگی پرسنل و فرآیندهای ارائه خدمات را بهبود بخشند. به نوبه خود، این مزایای فرآیند استفاده از کاتالوگ خدمات فناوری اطلاعات می تواند رضایت کلی مشتری را از بخش فناوری اطلاعات بهبود بخشد.

5پیشنهاد برای طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای 

1- نرم افزار طراحی خود را انتخاب کنید

حوزه طراحی و گرافیک بسیار گسترده است و نرم افزارهای متعدد و متنوعی در این حوزه وجود دارد که هر کدام امکانات و قابلیت های متفاوتی دارند. طراح بر اساس این ویژگی ها و امکانات، نرم افزار مناسب را برای طراحی خود انتخاب نمایید.

2-اطلاعات محتوای کاتالوگ را جمع آوری کنید

برای ایجاد یک کاتالوگ ،اطلاعات کامل و دقیق محصولات یا خدمات ، مودنیاز می باشد. این اطلاعات می‌توانند شامل نام محصول، توضیحات، ویژگی‌ها، نحوه استفاده،عکس ها و تصاویر، قیمت، بارکدها و … باشند.

3- طرح بندی کاتالوگ خود را مشخص کنید

در طرح بندی کاتالوگ از تصاویر و عکس های جذاب و با کیفیت بالا که معمولا توسط تیم های عکاسی حرفه ای تهیه می شود ،استفاده کنید. صفحه آرایی کاتالوگ، چگونگی چیدمان تصاویر و محتوای مربوط به آن و سازماندهی اطلاعات کاتالوگ، از عوامل تأثیرگذار بر جذابیت یک کاتالوگ می باشد که اگر طراح ،خلاقیت و ایده پردازی خود را در این زمینه به کار بگیرد به جذابتر شدن کاتالوگ و در نتیجه،جذب بیشتر مخاطبین و افزایش میزان فروش کمک می کند.

4-کاتالوگ خود را اثبات کنید

در این مرحله نیاز دارید از عکس محصولات یا خدمات خودتان در طراحی کاتالوگ بهره ببرید، تا مشتری یک حس واقعی را از محصولات شما داشته باشد. هم چنین برای جذابیت طراحی در این مرحله استفاده از یک تایپوگرافی جذاب می تواند تصویر ماندگاری از محصول یا خدمات شما را  در ذهن مشتری ثبت کند.

5- کاتالوگ خود را چاپ کنید

کیفیت چاپ کاتالوگ نیز تأثیر بسزایی بر کیفیت و جذابیت کاتالوگ و ایجاد تبلیغات حرفه ای محصولات و خدمات برای جذب مخاطبان بیشتر دارد. بنابراین برای چاپ کاتالوگ به چاپخانه های مجهز و با سابقه درخشان در این زمینه مراجعه کنید.

سوالات و مباحثی که ممکن است برای هر دارنده کسب وکار برای چاپ کاتالوگ محصولات بوجود آید:

 • برای چاپ بهترین و حرفه ای ترین کاتالوگ برای محصولاتم، کدام شرکت چاپ را انتخاب کنم؟
 • برای چاپ کاتالوگ با کیفیت بالا باید به چاپخانه های دارای تجربه کافی و مجهز به ماشین آلات پیشرفته مراجعه کنید. مجتمع چاپ هدف، با سابقه درخشانی که در این زمینه دارد می تواند سفارشات چاپ کاتالوگ را با بالاترین کیفیت در اختیارتان قرار دهد.
  آیا می توانم طرح مورد نظر خود را برای چاپ کاتالوگ به شرکت مدنظر ارائه نمایم؟
 • شما می توانید متناسب با سلیقه و نیاز خودتان طرح موردنظر را برای چاپ ارائه دهید، ولی برای کیفیت بخشیدن به نتیجه کار، اگر در این زمینه تخصص کافی ندارید می توانید از یک طراح کمک بگیرید.
  آیا امکان سفارش چاپ کاتالوگ آنلاین و چاپ کاتالوگ فوری ، با بهترین قیمت و طراحی بروز ،امکان پذیر است؟
  مجتمع چاپ هدف، برای جلب رضایت مشتریان و سهولت در ثبت و انجام سفارشات ، سفارش چاپ کاتالوگ آنلاین و چاپ  کاتالوگ فوری را با کیفیت بالا و بهترین قیمت ارائه می دهد.
 • قیمت چاپ کاتالوگ ، و تحویل مرسوله به چه صورتی هست؟

پارامترهای بسیاری بر قیمت چاپ کاتالوگ تأثیرگذار است که عبارتند از: سایز و جنس کاغذ، تعداد صفحات ، نوع جلد ، تعداد رنگ های انتخابی، صحافی و تیراژ کار. شما می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت مجتمع چاپ هدف، با ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در این زمینه دریافت کرده و برای ثبت سفارش اقدام نمایید. امکان ارسال سفارشات به سراسر ایران وجود دارد.

 

 

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.