پرش لینک ها

جعبه چسبانی

جعبه چسبانی پروسه‌ای است که بعد از مرحله چاپ انجام می‌شود، یکی از مهم‌ترین اهداف جعبه چسبانی، افزایش کیفی بسته‌بندی می‌باشد. جعبه چسبانی فرآیندی می‌باشدکه هر واحد تولیدی جعبه بایستی از آن برخوردار بوده و کارهای تولیدشده را به مشتری تحویل دهد. جعبه چسبانی روش‌های متنوعی دارد که ما در این مقاله سعی می‌کنیم انواع رایج آن‌ها را عنوان کنیم.

انواع مختلف جعبه چسبانی که مورداستفاده قرار می‌گیرد:

  • جعبه چسبانی ساده 
  • جعبه چسبانی چندنقطه‌ای
  • جعبه چسبانی چسب ام
  • جعبه چسبانی لاگ باتم
  1. جعبه چسبانی ساده

سریع‌ترین روش جعبه چسبانی، روش جعبه چسبانی ساده می‌باشد که می‌توان با استفاده از آن تعداد کارهای بالایی رو تحویل مشتری داد.

2.جعبه چسبانی چندنقطه‌ای

این روش برای جعبه‌هایی که نیاز هست از چند ناحیه چسب زده شوند کاربرد دارد.

3.جعبه چسبانی چسب ام

جعبه چسبانی چسب ام برای جعبه‌هایی که نیاز به سلفون دارند،مناسب‌تر می‌باشد.

4.جعبه چسبانی لاگ باتم

این نوع جعبه چسبانی یک روش خاص تولید جعبه می‌باشد که با فشار آوردن به کف جعبه تولیدشده به‌صورت اتومات باز و بسته می‌شود.

این نوع جعبه چسبانی برای جعبه‌هایی کاربرد دارد که قرار است وزن زیادی را تحمل کنند.

جعبه چسبانی

پاکت سازی

امروزه کاربرد پاکت کاغذی بر کسی پوشیده نیست.و محصولات ساخته‌شده نیاز مبرم به پاکت سازی (بسته‌بندی) دارند.در واقع پاکت سازی (بسته‌بندی) به محصولات یا کالای تولیدشده، شناسه می‌بخشند و مشتری یا مصرف‌کننده براساس نوع پاکت یا نوع بسته‌بندی خاص محصول می‌تواند با خیال آسوده،محصول موردنظر خود را خریداری کند.

در کنار پاکت سازی، چاپ روی پاکت نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد. در زیر نمونه‌ای از انواع پاکت سازی را مشاهده می‌کنید.

پاکت سازی      پاکت سازی

فرآیند تولید پاکت توسط دستگاه پاکت سازی

ابتدای کار ،کاغذ به‌طور اتوماتیک وارد دستگاه تولید پاکت می‌شود و  سپس از مخزن رنگ می‌گذرد و کاغذتا شده، برش داده می‌شود و درنهایت چسب کاری می‌شود.همه این مراحل به‌صورت اتوماتیک برای تولید پاکت، توسط دستگاه پاکت سازی انجام می‌گیرد.

دستگاه پاکت سازی

 

قیمت تولید پاکت بسته‌بندی در مجموعه هدف چگونه است؟

قیمت تولید پاکت بسته‌بندی برحسب میزان سفارش شما تعیین می‌شود،هر چقدر میزان سفارش شما بالاتر باشد ما نیز می‌توانیم به همان اندازه قیمت تولید را برای شما کمتر کنیم.

پاکت سازی تهران

هر نوع پاکت بسته‌بندی که در ذهن خوددارید ما در مجموعه چاپ هدف قادر هستیم آن را برای شما تولید کنیم.برای دریافت قیمت چاپ پاکت بسته‌بندی و قیمت جعبه چسبانی در مجموعه هدف کافی است با شماره‌های درج‌شده در سایت تماس بگیرید. کارشناسان ما بلافاصله قیمت چاپ پاکت بسته‌بندی و جعبه چسبانی  را برای شما ارسال می‌کنند.

 

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.