پرش لینک ها

چاپ پاکت

چاپ پاکت ابعاد و اشکال مختلفی دارد و مدارک و اشیاءرا در داخل خود جای می‌دهد،خوشبختانه چاپ پاکت در کسب‌وکار ما تأثیر فراوانی دارد و برای تبلیغات و بازاریابی و معرفی یک شرکت یا یک سازمان استفاده می‌شود.

طراحی و چاپ انواع پاکت

طراحی و چاپ پاکت می‌تواند در ابعاد سفارشی نیز انجام شود.برخی از سازمان‌ها و شرکت‌ها برای نمایش،و حتی تبلیغ برند خودشان چاپ پاکت در ابعاد سفارشی و با استفاده از رنگ‌های خاص و متریال خاصی رو سفارش می‌دهند.

چاپ انواع پاکت
نمونه ای از چاپ پاکت شرکتی

طراحی و چاپ انواع پاکت
            چاپ پاکت سفارشی در رنگ و ابعاد خاص

انواع چاپ پاکت

1. چاپ پاکت رنگی یا فانتزی

2. چاپ پاکت اداری

3.چاپ پاکت ساده یا ملخی

طراحی و چاپ پاکت ازنظرجنس کاغذ به سه دسته کلی تقسیم می‌شود:

  • چاپ پاکت گلاسه 
  • چاپ پاکت کتان
  • چاپ پاکت تحریر

طراحی و چاپ انواع پاکت

ابعاد چاپ پاکت

طراحی و چاپ انواع پاکت در دو سایز معمول A,B انجام می‌شود.به‌طور کلی طراحی و چاپ پاکت در سایزهای A3وA4وA5 طرفداران زیادی دارد.چاپ پاکت نامه در سایزهای B3وB5 و… نیز برای برخی شرکت‌ها،سازمان‌ها و …موردتوجه قرار می‌گیرد.

بنابراین یکی از مزایای اصلی پاکت آشنایی بیشتر و سازنده مخاطبان و مشتریان شما با سازمان،شرکت،و برند شما است.

طراحی و چاپ پاکت بسته‌بندی

طراحی و چاپ انواع پاکت‌های بسته بندی برای بسته بندی انواع مواد غذایی، بهداشتی، دارویی، و…استفاده می‌شود

برخی از شرکت‌ها یا سازمان‌ها بنا به نیاز و سلیقه خودشان می‌توانند پاکت‌های بسته‌بندی رابا سایزهای مختلف، سفارش دهند.

چاپ انواع پاکت
چاپ پاکت بسته بندی قهوه

طراحی و چاپ پاکت
 چاپ پاکت بسته بندی چای

طراحی و چاپ انواع پاکت
چاپ پاکت بسته بندی مواد غذایی

امکان ثبت سفارش چاپ پاکت،در سایز و رنگ‌های سفارشی وجود دارد؟

جهت سفارش طراحی و چاپ پاکت بصورت افست در سایز و ابعاد سفارشی، هم اکنون می‌توانید با کارشناسان ما در مجموعه چاپ هدف تماس بگیریدتا از تخفیفات ویژه چاپ انواع پاکت: چاپ پاکت نامه،چاپ پاکت مواد غذایی،چاپ پاکت سفارشی و … مطلع شوید.هم چنین شما می‌توانید اگر از قبل طرحی آماده برای چاپ انواع پاکت دارید،از طرق تلگرام یا واتساپ برای ما ارسال کنید و کارشناسان ما بعد از بررسی،و مشخص شدن تعداد تیراژ و نوع کاغذ مصرفی برای چاپ و متریال و قیمت چاپ،در کمترین زمان و با استفاده از مجهزترین و بروزترین دستگاه‌های چاپ،طراحی و چاپ سفارش شمارا انجام می‌دهند.

چاپ پاکت آنلاین

شما  هم‌چنین می‌توانید به‌صورت چاپ پاکت آنلاین ،سفارش خود را از ما دریافت کنید.در روش چاپ پاکت آنلاین ،بعد از ثبت سفارش توسط مشتری و بررسی توسط تیم حرفه‌ای چاپ هدف،فایل طراحی شده برای مشتری ارسال می‌شود و پس از تأیید مشتری و تسویه‌حساب،پروسه چاپ پاکت انجام می‌شود و سفارش مشتری در کوتاه‌ترین زمان برای وی ارسال می‌شود.

چاپ پاکت تهران

اگر ساکن تهران هستید می‌توانید به‌صورت حضوری به چاپخانه چاپ پاکت تهران،مراجعه کنید و ثبت سفارش خود را انجام دهید.و چنانچه ساکن سایر استان‌های ایران عزیزمان هستید،ثبت سفارش را به‌صورت آنلاین انجام دهید، و یا با شماره‌های درج‌شده در سایت تماس بگیرید.

کارشناسان ما در اسرع وقت جهت تکمیل سفارش شما،تماس خواهند گرفت و برای ادامه مراحل طراحی تا چاپ سفارش شما،همواره در کنار شما خواهند بود.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.