پرش لینک ها

چاپ انواع بروشور

طراحی و چاپ بروشور یک ابزار بازاریابی است که برای تبلیغ محصولات یا خدمات یک شرکت استفاده می‌شود.بروشورها اشکال و اندازه‌های مختلفی دارند و می‌توانند از تک صفحه یا چندصفحه‌ای  که برای ایجاد بخش‌ها تاشده است،مانند:بروشورهای دو یا سه تابی،تا جزوه‌های چندصفحه‌ای رایج باشد.بروشورها معمولاً از تصاویر و متن تشکیل می‌شود.

درنتیجه یکی از بهترین اقدامات برای تقویت کسب‌وکارتان چاپ بروشور تبلیغاتی می‌باشد.طراحی و چاپ بروشور مهم‌ترین ابزار بازاریابی محسوب می‌شود. به دلیل پایین بودن قیمت چاپ بروشور، و بالا بودن مزایای آن موردتوجه بسیاری از شرکت‌ها است.

بروشور در چند نوع طراحی و چاپ می‌شود؟

انواع چاپ بروشور:

 • چاپ بروشور تک‌صفحه‌ای یا ساده
 • چاپ بروشور دو صفحه‌ای یا دو طرفه
 • چاپ بروشور چندصفحه‌ای
 • چاپ بروشور به‌صورت کتابچه راهنما
طراحی وچاپ بروشور
چاپ بروشور تک صفحه ای

 

 

طراحی و چاپ بروشور
چاپ بروشور دو صفحه ای

گزینه‌های بالا انواع چاپ بروشور می‌باشد که شما می‌توانید بنا به نیاز و سلیقه سازمان یا شرکت خودتان آن را سفارش دهید.

فقط یک نکته در چاپ بروشور اهمیت دارد،آن هم این است که اگر سفارش شما در تیراژ پایین بود از چاپ دیجیتال استفاده کنید و اگر در تیراژ بالابود از چاپ آفست استفاده کنید.

بروشور و کاتالوگ چه تفاوتی باهم دارند؟

کاتالوگ برای معرفی کلی محصولات یک شرکت،استفاده می‌شود،در صورتی که بروشور به معرفی جزئیات محصولات و خدمات یک شرکت یا سازمان می‌پردازد.

طراحی و چاپ بروشور

چند نکته مهم قبل از چاپ بروشور

۱.شناخت اجمالی مشتریان یا مخاطبان

آیا می‌دانید مخاطبان هدف شما چه کسانی هستند؟

جنسیت،سن و اینکه محصول یا خدمات شما چگونه نیازهای آن‌ها را برآورده می‌کند،همگی باید پیام طراحی،لحن و زبان بروشور شما را مشخص کنند.پروفایلی از مخاطبان هدف خود ایجاد کنید تا در طول فرآیند طراحی و چاپ بروشور از آنها استفاده کنید.

۲.هدف ازطراحی و چاپ بروشور

هدف اصلی از چاپ بروشور را برای شرکت،سازمان یا کسب‌وکار خود مشخص کنید.طراحی و چاپ بروشور حرفه‌ای می‌تواند بر ذهن مشتری تأثیر بگذارد و تا ۸۰ درصد منجر به فروش خدمات،کالا و محصولات شما می‌شود.طراحی و نوشته بروشور باید به گونه‌ای باشد که از زبان مشتری صحبت کند و پیام اصلی شما رو به مشتری منتقل کند.

مزایای چاپ بروشور برای کسب‌وکار چیست؟

در دنیای ما کسب‌وکارها همچنان از محصولات چاپی،ازجمله بروشورها استفاده می‌کنند.بروشورهای سفارشی می‌توانند تأثیری ماندگاری از محصولات،خدمات و … در ذهن مشتریان شما بگذارند.آمارها نشان می‌دهد که ۸۰ درصد از افرادی که بروشور را دریافت می‌کنند،به بازدید از کسب‌وکار یا شرکتی که در حال تبلیغ است،فکرمی کنند.نظرسنجی دیگری نشان داد که از هر ۱۰ نفر،۷ نفر در صورت دیدن بروشور آن را انتخاب می‌کنند.

 بروشورهای چاپی هنوز یک ابزار بازاریابی قدرتمند و مقرون‌به‌صرفه برای بسیاری از مشاغل هستند.بروشورهابه مشتریان شما یادآوری می‌کنند که کسب‌وکار شما حرفه‌ای است و متعهد به ارائه محصولات یا خدمات باکیفیت هستید.

فواید چاپ بروشور چیست؟

 •  بروشورها ملموس هستند

برخلاف سایر اشکال تبلیغات،بروشورها می‌توانند توسط مشتریان شما نگهداری شوند.مشتریان می‌توانند به‌طور مستقیم با برند شما تعامل داشته باشند،برخلاف بازاریابی آنلاین یا بیلبوردی.علاوه بر این،مشتریان شما می‌توانند هر زمان که بخواهند به بروشور شما مراجعه کنند.این یک اشتباه بزرگ است که فکر کنیم بروشورها قدیمی هستند.همان‌قدر که بازاریابی آنلاین ترجیح داده می‌شود،حقیقت این است که گروه زیادی از مردم هنوز هم ترجیح می‌دهند چیزها را به‌صورت فیزیکی نگه‌دارند و به آن‌ها فکر کنند.

 • مقرون‌به‌صرفه بودن طراحی و چاپ بروشور

اگر به دنبال راهی برای بازاریابی محصولات خود هستید،چاپ بروشور می‌تواند گزینه بسیار خوبی باشد.

 •  اعتمادسازی برند،خدمات،و محصولات
 •  بروشورها را می‌توان از طریق روش‌های مختلف توزیع کرد

یکی دیگر از مزایای استفاده از بروشورها این است که می‌توانید آنها را از طریق چندین کانال توزیع کنید.

در زیر برخی از روش‌های توزیع بروشور را ذکر کرده‌ایم:

 – توزیع بروشور از طریق نمایشگاه‌ها.

– درج بروشورها در یک بسته سفارشی.

– نمایش بروشورها در قسمت پذیرش.

– بروشورها را در کیوسک‌ها یا تابلوهای اعلانات قرار دهید.

 – بروشورها همچنین می‌توانند از طریق مراکز خرید توزیع شوند

 •   تأثیر گذاری طولانی بروشورها
  یکی از مزایای قابل‌توجه چاپ بروشور، توانایی بروشور در به جا گذاشتن تأثیر طولانی‌مدت بر مشتریان شما است. این برخلاف تبلیغات آنلاین است که ظاهر می‌شوند و بکیاره برای همیشه ناپدید می‌شوند. اما برای بروشورهای چاپی، مشتریان می‌توانند وقت خود را برای مطالعه آنها صرف کنند و حتی بعداً به آنها مراجعه کنند.
 •   درج اطلاعات تفصیلی در چاپ بروشور

  بروشورها به شرکت‌ها و کسب‌وکارهای کوچک این امکان را می‌دهند که اطلاعات مفیدی را روی یک تکه کاغذ کوچک درج کنند،برخلاف کارت‌پستال‌ها و نامه‌ها،که در آن مقدار اطلاعاتی که باید در آن گنجانده شود بسیار محدود است،می‌توانید تمام اطلاعات لازم در مورد محصولات و خدمات خود را در یک طرح سه‌تایی جمع کنید.

طراحی و چاپ بروشور

بروشورها ازنظر تعداد خط تا،(به چاپ بروشور سه ۳ لت، چاپ بروشور دو 2 لت، چاپ بروشورچهار 4 لت و  چاپ بروشور یک 1(تک) لت) تقسیم‌بندی می‌شوند.هم چنین ازنظر ابعاد،بروشور در ابعاد (چاپ بروشورA۴،چاپ بروشور A۵،چاپ بورشورA۳) طراحی و چاپ می‌شود.

نکته مهم در چاپ بروشور،این است که بهتر است برای چاپ بروشور از کاغذ گلاسه مرغوب برای ماندگاری و استحکام بالا استفاده شود.

قیمت چاپ بروشور سه لت، و چاپ بروشور رنگی با چاپ افست به تعداد لت تیراژ و نوع گرماژ کاغذ، هزینه خط تا، و سایر فاکتورها بستگی دارد.

طراحی و چاپ بروشور
ابعاد چاپ بروشور A4

طراحی و چاپ بروشور
ابعاد چاپ بروشور A5

طراحی و چاپ بروشور
ابعاد چاپ بروشور A3

قیمت چاپ بروشور

قیمت چاپ بروشور به تعداد تیراژ،سایز،ابعاد، نوع کاغذ،هزینه روکش و سایر موارد بستگی دارد.اما قیمت چاپ بروشور برخلاف چاپ کاتالوگ با صرف هزینه و زمان کم امکان‌پذیر می‌باشد.

سفارش طراحی و چاپ بروشور در مجموعه چاپ هدف چه مراحلی دارد؟

جهت چاپ بروشور، مشتری فایل بروشور موردنظر خود را برای ما ارسال می‌کند،و بعد سفارش مشتری و زمان انجام کار ثبت می‌شود و سپس ابعاد، تعداد،جنس کاغذ،نوع روکش و هزینه چاپ و بقیه موارد به مشتری اعلام می‌شود.

چاپ بروشور آنلاین

آیا می‌توانم سفارش چاپ بروشور آنلاین و فوری،بدهم؟

بله،ما در مجموعه چاپ هدف می‌توانیم چاپ بروشور آنلاین را برای شما در کمترین زمان ممکن انجام دهیم و به دست شما برسانیم.شما می‌توانید به‌صورت تلفنی یا از طریق تلگرام و واتساپ،ثبت سفارش چاپ بروشور آنلاین خود را انجام دهید.در صورت تمایل می‌توانید همین‌الان با کارشناسان ما تماس بگیرید و از تخفیفات ما استفاده کنید.

طراحی و چاپ بروشور آنلاین

مایلم چاپ بروشور سفارشی برای کسب‌وکار خودم داشته باشم؟

ما در مجموعه چاپ هدف،هر سفارشی با هر ابعاد،نوع کاغذ،روکش،را با مجهزترین دستگاه‌های چاپ،برای شما طراحی و چاپ می‌کنیم.چاپ هدف با بهره‌گیری از حرفه‌ای ترین و کارآمدترین تیم طراحی و چاپ،چاپ بروشور سفارشی شمارا انجام خواهد داد تا باعث رونق کسب‌وکار شما شود.

نحوه ارسال چاپ بروشور چگونه است؟

چاپ بروشور تهران

چاپ بروشور تهران چاپخانه مجموعه چاپ هدف می‌باشد که در استان تهران می‌باشد و شما می‌توانید با مراجعه به چاپخانه سفارش خود را ثبت و یا دریافت کنید،و اگر از دیگر استان‌های ایران ثبت سفارش انواع: بروشور، کاتالوگ، جعبه و… را انجام داده‌اید سفارش شما در چاپخانه چاپ تهران،طراحی و چاپ می‌شود و برای شما ارسال می‌گردد.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.